Nauji ir naudoti konstruktoriai bei LEGO kaladėlės, vaikų žaidimo ir konstravimo kambarys

slide-2
slide-1 slide-2

Nauji ir naudoti konstruktoriai bei LEGO kaladėlės, vaikų žaidimo ir konstravimo kambarys

slide-2

Vaikų laisvalaikio, žaidimo ir konstravimo kambarys

Vaikų žaidimo-konstravimo kambarys skirtas bet kokio amžiaus vaikams ir jų tėveliams. Tiems, kurie turi aistrą LEGO kaladėlėms.

Čia jūs galėsite ne tik prisidėti prie esamo miesto statybų ir jo tobulimo, bet ir konstruoti bei realizuoti savo sugalvotus statinius, pasitelkus fantaziją arba pasinaudoti pateiktomis instrukcijomis. Apžiūrėti kiekvieną dieną besikeičiantį kaladėlių miestą, nuspirkti jums patikusi LEGO rinkinį. O gal trūksta detalių įgyvendinti savo kūrinį? Padėsime mes jums, nes mūsų fizinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti jums trūkstamų ar patikusių detalių ir jas nusipirkti.

Beje, savo sukonstruotą kūrinį iš kambaryje esančių detalų, galima bus nusipirkti ir jis keliaus su jumis namo.

LEGO kaladėlių dėliojimas ugdo vaikų mąstyseną, kūribingumą, stiprina inžinerines ir matematines žinias. Plėtoja vaikų socialinius ir emocinius įgūdžius, lavina vaizduotę.

Viena iš svarbiausių BroBricks siekių – tai vaikų laiko praleidimas ne virtualioje realybėje prie išmaniųjų įrenginių, o gyvai bendraujant, žaidžiant, konstruojant ir būnant čia ir dabar.

Kaina 90 min – 15 eur. Suaugęs lydintis žmogus – nemokamai.

Galimybė švęsti gimtadienius. Pagal tematiką konstruojami rinkiniai arba lenktynių principu(komandos pasidalina į kelias grupes ir kas greičiau sukonstruos vieną didesnį rinkinį).
Darbo dienomis 2 val. – 200 eur.
Penktad.-sekmad. 2 val – 250 eur.
Vaikų skaičius iki 10 vaikų.

Yra galimybė užsitarnauti marškinėlius, kurie yra skirtingų spalvų. Spalva nurodo vaiko konstravimo lygį. Yra trys: statybų mėgėjas – raudona
Statybų žinovas – mėlyna
Statybų profas – geltona.

Adresas: Laisvės pr. 79E, Vilnius

Darbo laikas: 
Pirmadienis – Šeštadienis: 11:00-19:00 val.,
Penktadienis: 10:00-19:00 val.,
Sekmadienis: 10:00-18:00 val.